01 / 03

Atletizm

Vizyonumuz ışığında uzman şube olarak mümkün olduğunca fazla spora yatkın, yetenekli ve ilerlemek isteyen atletizm öğrencisine imkân verir. Bunun sağlanması için Spor Okulları yönetimiyle ortak stratejiler geliştirir. Başta çevre okul öğrencileri olmak üzere, başarılı, yetenekli çocuk ve gençlerin kulübe kazandırılması için gerekli çalışmalarını sürdürür.

Kış spor okulu kayıtlarımız devam etmektedir
01 / 03

DEREAĞZI LEFTER KÜÇÜKANDONYADİS TESİSLERİ ATLETİZM 2023-2024 KIŞ SPOR OKULU PROGRAMI

Saat Doğum Tarihi
09.00-10.00 2008-2014
10.00-11.00 2015-2016-2017

DEREAĞZI LEFTER KÜÇÜKANDONYADİS TESİSLERİ ATLETİZM 2023-2024 KIŞ SPOR OKULU PROGRAMI

* Kış Spor Okulu 2. Dönem: 6 Ocak 2024 - 9 Haziran 2024

* Antrenmanlar Cumartesi-Pazar günleri yapılmaktadır.

* Öğrenci sayılarına göre gruplarda değişiklik yapılabilir.

* Antrenman Süresi : 60 dk.
 

İNDİRİMLER

Not : İndirim oranları Dereağzı Tesislerinde bulunan spor okullarımız için geçerlidir.

%5
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik kulübü üyelerine %5 indirim 
%10
Fenerbahçe Temsilci üyelerine %10 indirim 
%10
Çift Branş yapan öğrencilerimize ikinci branşta %10 indirim 
%20
Fenerbahçe Kongre ve Divan üyelerine %20 indirim 
01 / 03
01 / 03

VİZYONUMUZ:

Öncelikle Fenerbahçe Spor Kulübü Spor Okulları öğrencileri olmak üzere, kaynaklar çerçevesinde çocuk ve genç kitlelerine rekabetçi spor yapma imkânlarını sağlayan, kalıcı başarıyı ülkü edinen her açıdan örnek Fenerbahçe ve Türk sporuna değerli sporcular kazandıran bir spor okulu olmak. Bu vesile ile Fenerbahçe Spor Kulübü itibarı ve marka değerine katma değer yaratabilmek.

MİSYONLARIMIZ:
Vizyonumuz ışığında uzman şube olarak mümkün olduğunca fazla spora yatkın, yetenekli ve ilerlemek isteyen spor okulu öğrencisine imkân verir. Bunun sağlanması için Spor Okulları yönetimiyle ortak stratejiler geliştirir. Başta çevre okul öğrencileri olmak üzere, başarılı, yetenekli çocuk ve gençlerin kulübe kazandırılması için gerekli çalışmalarını sürdürür. Vizyonumuz doğrultusunda etkin ve yetkin antrenörler ile çalışmak ve yenilerini yetiştirmek. Çocuk ve gençlere başarı, rekabetçilik yanında, sporu bir yaşam biçimi ve kültür olarak benimsetmek için gerekli yaklaşımları sergiler.

Spordaki başarısını öğrenim hayatına da yansıtan, akademik açıdan güçlü öğrencileri Kulübümüz bünyesinde yetiştirebilmek için uğraşır. Misyonundaki hedeflere ulaşmak için organizasyonlar, etkinlikler, kamplar, eğitici seminerler ve turnuvalar düzenler.

ATLETİZM OKULLARIMIZ