İdari Kadro

Banu Dizdar Spor Okulları Genel Koordinatörü
Göksu Arı Spor Okulları Yöneticisi
Okan Taş Spor Okulları Bayi Sorumlusu
Erdal Arap Kıdemli Muhasebe Uzmanı
Sedat Oral Spor Okulları Denetleme Uzmanı
Doğancan Gümüş Organizasyon Sorumlusu Sosyal Medya
Çağlar Alper Öztürk Organizasyon Sorumlusu Futbol - Masa Tenisi - Boks
Tuğba Söylev Muhasebe Uzmanı
Hikmet Kerem Nurova Organizasyon Sorumlusu Cimnastik - Kürek
Sude Buz Branş ve Organizasyon Görevlisi Basketbol - Voleybol - Atletizm
Merve Durmaz Branş ve Organizasyon Uzmanı Yüzme
Sümeyra Yıldırım Branş ve Organizasyon Görevlisi Yüzme
Kadir Oflaz Yüzme Operasyon Görevlisi
Abdulvahap Fırat Grup Lideri
Elif Sude Yılmaz Grup Lideri
Kerem Balyemez Grup Lideri
Nesrin Şahin Grup Lideri
Rümeysa Ekşi Grup Lideri
Semih Karslı Grup Lideri
Songül Altınışık Grup Lideri
Yusuf Şahin Grup Lideri

Futbol Teknik Kadro

Mustafa Dülger Futbol Okulları Teknik Sorumlusu
Ahmet Özen Futbol Antrenörü
Onur Koş Futbol Antrenörü
Fevzi Çakmak Futbol Antrenörü
Yusuf Çelik Futbol Antrenörü
Sertaç Ergen Futbol Antrenörü
Halil Eren Çınar Futbol Eğitmeni
Doruk Erbil Futbol Eğitmeni
İlke Ulusoy Kaleci Antrenörü
Engin Ergin Kaleci Eğitmeni

Basketbol Teknik Kadro

Metin Ağırbaşoğlu Basketbol Okulları Teknik Sorumlusu
Osman Emre Karasu Basketbol Antrenörü
Arda Tunay Bakır Basketbol Antrenörü
Faik Kağan Görecek Basketbol Antrenörü
Hakan Soylu Basketbol Eğitmeni

Voleybol Teknik Kadro

İsa Tekler Voleybol Okulları Teknik Sorumlusu
Tayfun Üretir Voleybol Antrenörü
Hümeyra Demirtaş Voleybol Eğitmeni
Baran Kaya Voleybol Eğitmeni
Zeynep Gülmez Voleybol Eğitmeni

Yüzme Teknik Kadro

Kerim Sak Yüzme Okulları Teknik Sorumlusu
Ayşe Merve Toplay Yüzme Antrenörü
Ahmet Uslu Yüzme Antrenörü
Eren Kara Yüzme Antrenörü
İzel Kartal Yüzme Antrenörü
Yusuf Can Korkmaz Yüzme Antrenörü
Yusuf Can Yüzme Eğitmeni
Gülüzar Alkan Yüzme Eğitmeni
Ayşe Koç Yüzme Eğitmeni
Batuhan Tülü Yüzme Eğitmeni
Fatma Ceren Yazım Yüzme Grup Lideri
Yağmur Ercan Yüzme Grup Lideri

Kürek Teknik Kadro

Ali Nedrettin Şen Kürek Antrenörü
Oğuz Okansu Kürek Eğitmeni
Selin Ege Akgül Kürek Eğitmeni
Toprak Ata Kıvrak Kürek Eğitmeni
Rüştü Mustafa Kara Kürek Eğitmeni

Atletizm Teknik Kadro

Ecem Çalağan Atletizm Eğitmeni

Masa Tenisi Teknik Kadro

Ece Altundere Masa Tenisi Antrenörü
Sedanur Kaçar Masa Tenisi Eğitmeni

Cimnastik Teknik Kadro

Ayşenur Cansel Gökdağ Cimnastik Antrenörü
Aslı Ulu Cimnastik Eğitmeni

Boks Teknik Kadro

Mehmet Bilal Kalkan Boks Eğitmeni