01 / 03

Yelken

Fenerbahçe Spor Kulübü, yelken sporunun gelişiminde yüz yılı aşkın geçmişi ile daima öncü kulüpler arasında yer almıştır. Bünyesinde Türkiye'nin seçkin antrenör ve eğitmenlerini bulunduran Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi, 2000 yılından beri binlerce çocuk ve gençlerimize denizcilik ile yelkenciliği sevdirmiştir. Bugün halen yarışmakta olan bir çok teknenin dümencisi Fenerbahçe Spor Kulübü lisanslıdır. 

Fenerbahçe Doğuş Yelken Spor Okulu, başarılı yelken sporcuları yetiştirme hedefimizin ilk basamağını oluşturmaktadır. Çocuklarınız yelken spor okulunda eğlenceli bir ortamda sosyalleşerek bireysel sorumluluk almayı öğrenecek, özgüvenlerini geliştirecek ve hayattaki zorluklarla başa çıkmanın ilk adımlarını atacaktır. 

Kayıt için bilgi alınız
01 / 03

DEREAĞZI LEFTER KÜÇÜKANDONYADİS TESİSLERİ YELKEN 2023 YAZ SPOR OKULU PROGRAMI

Saat Doğum Tarih
09.30-16.30 7-16 YAŞ

DEREAĞZI LEFTER KÜÇÜKANDONYADİS TESİSLERİ YELKEN 2023 YAZ SPOR OKULU PROGRAMI

* Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ
 

İNDİRİMLER

Not : İndirim oranları Dereağzı Tesislerinde bulunan spor okullarımız için geçerlidir.

%5
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik kulübü üyelerine %5 indirim 
%10
Fenerbahçe Temsilci üyelerine %10 indirim
%10
Çift Branş yapan öğrencilerimize ikinci branşta %10 indirim 
%20
Fenerbahçe Kongre ve Divan üyelerine %20 indirim 
01 / 03
01 / 03

VİZYONUMUZ:

Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi olarak temel amacımız Spor Okulları vasıtasıyla çocuklarımızı denizcilik ve yelkencilik ile tanıştırarak gelecekte olara büyük katkı sağlayacak olan bu kültürleri hayatlarının önemli bir parçası haline getirmektir. 

Fenebahçe Doğuş Yelken olarak bizlerin spor okullarına bakışımız olimpik başarı vizyonumuz doğrultusunda yelken sporculuğuna giden yolun ilk basamağı olduğu yönündedir. Kurslarımızdaki nihai amacımız çocukların denizcilik ve yelkencilik ile iç içe keyifli bir zaman geçirmeleri ötesinde, gelecekte kulübümüzü uluslararası arenada başarıyla temsil edebileceğine ihtimal verilen spor adaylarını elde edebilmektir. 

MİSYONLARIMIZ:
Fenerbahçe Spor Kulübü olarak spor okullarındaki temel misyonumuz mümkün olduğunca erken yaşta, mümkün olan en çok sayıda çocuğumuzun denizcilik ve yelkencilik ile tanışması, bu alanlarda geliştirdikleri beceriyi öncelikle bir sosyal kültüre, devamında ise ica ettikleri bir spor dalına dönüştürmeleridir. 

YELKEN OKULLARIMIZ