HABER

Kahramanmaraş/Umut Kent Fenerbahçe Spor Okullarımızın Resmi Açılışı Yapıldı

Son Güncellenme Tarihi: 11 Mart 2024 Pazartesi 11:30

“Yaralarımızı birlikte sarıyoruz” diyerek depremin ilk gününden itibaren depremzede vatandaşlarımıza yönelik gerçekleştirdiği çok sayıda organizasyonla bölge halkına yardım eden ve belirli aralıklarla da depremden etkilenen yerleri ziyaret eden Başkanımız Ali Y. Koç ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ramazan ayı öncesi Kahramanmaraş’a gitti.

Başkan Vekilimiz Erol Bilecik, Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ömer Okan ve İlker Dinçay ile Zaferin Rengi filminin yönetmeni Abdullah Oğuz ile oyuncuları Kubilay Aka ve Gülper Özdemir de yer aldı. Kulübümüzün yardım projesine destek veren yurt dışı ve yurt içinden çok sayıda derneğimiz de bu anlamlı ziyarete katıldı.

Başkanımız Ali Y. Koç ve Yöneticilerimiz Umut Kent’te 2023 Ekim ayında sosyal sorumluluk projesi kapsamında Futbol, Basketbol, Voleybol ve Atletizm branşlarında faaliyetlerine başlayan Fenerbahçe Spor Okulu’muzun da resmi açılışını gerçekleştirdi. Çocuklarla yakından ilgilenen Başkanımız, bol bol fotoğraf çektirdi.